Nauja vitaminų Livoliukų šeima - žaismingi, imunitetui naudingi!

livol multi

Susipažinkite su naująja išdykusių Livoliukų šeima

Tai neišskiriami draugai, kurie mokosi, kad svarbiausia – IMUNITETAS. Jie stengiasi ramiai sėdėti mokyklos suole ir klausytis apie žmonių sveikatą bei sveiką mitybą. Bet kartais taip norisi paišdykauti… Vienas klasėje pučia oro balioną, kitas kikena žiūrėdamas į telefoną, kiti du mokosi naujo pasisveikinimo būdo. Livoliukai tikisi tapti nepakeičiamais kiekvieno mažo ir didelio žmogaus gyvenimo draugais bei padėti jiems jaustis gerai ištisus metus. Apie Livoliukų šeimos nuotykius ir darbus sužinosite jau netrukus!

Play
Play

Kuo Livoliukų šeima yra išskirtinė?

1

Livoliukai rūpinasi, kad sparčiai augantys, maistui labai išrankūs ar nevalgūs vaikai papildytų kasdienę miybą kokybiškais vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis.

2

Livoliukų sudėtis sukurta atsižvelgiant į vaikų amžiaus grupės poreikius ir rekomenduojamas vitaminų bei mineralų paros normas.

3

Livoliukai užtikrina, kad vaikai gautų tik saugias vitaminų dozes.

4

Patikima skandinaviška ir ekspertų patvirtinta Livoliukų kokybė.

5

Livoliukai myli gamtą, dėl to daugumoje produktų naudojamos tvarios pakuotės.

6

Livoliukus galima vartoti skirtingais būdais. Ne visi vaikai noriai nuryja tabletes, todėl jiems gali labiau patikti kramtomos tabletės, guminukai ar čiulpiamosios pastilės.

Susipažinkite su Tipo
Tipo

Judrus ir greitas kaip raketa superherojus Tipo, turintis net 21 galią, visada aprūpins vitaminais ir mineralais, kad papildytų  vaikų mitybą!
O dar tas vaisių skonis, mmm… Livoliukas Tipo, tas padauža, labiausiai mėgsta gaudyti savo brolį Kipo, o tada ir pats nuo jo sprukti.

Susipažinkite su Kipo
Kipo

Vyšnių skonio Tipo brolis. Kai norisi geriausios pasauly savijautos, stipraus imuniteto ar papildomos draugijos mitybai, vaikai žino, ką pasikviesti! O kai livoliukas Kipo yra ne pas vaikus, jis linksmai šėlsta žaisdamas gaudynių su savo broliu Tipo.

Susipažinkite su Imu
Imu

Draugiškas ir viskuo besidomintis superherojus livoliukas Imu Geraniteto vaikams kasdien dovanoja vitaminą D.
O šis mažųjų kaulams ir dantims padeda veikti ne-var-žo-mai!

Susipažinkite su MooMoo
MooMoo

Štai iš vietos nepajudinama MooMoo! Priešpienio supergalia pripildytomis pastilėmis livoliukė MooMoo padeda visų Geraniteto vaikų gerklėms ir gerklytėms veikti be jokių kliūčių! O jeigu kyla pavojus, visada rami ir tvirta superherojė MooMoo tikrai patars, kaip rasti išeitį iš pačios sunkiausios padėties!

Susipažinkite su Mumu
Mumu

O kas gi čia? Ar tik ne jaunesnioji MooMoo sesutė? Tikrai taip – tai livoliukė Mumu, o jos supergalios labai panašios į vyresniosios sesutės. Su priešpieniu ir vitaminu C ši superherojė išgąsdins visus gerklytės priešus jiems nė nespėjus pasirodyti! Mėgstamiausias šios livoliukės užsiėmimas – būti su savo dižiąja sese MooMoo ir mokytis išlikti ramiai visur ir visada.

Susipažinkite su Gazu
Gazu

Turbūt sunku būtų rasti vaiką, kuris nemėgtų guminukų. O jeigu jie ne tik skanūs, bet ir vitaminizuoti? Toks yra vaisių skonio livoliukas Gazu. Jis yra ne tik nuostabiai skanus, bet ir turi tikrų superherojaus savybių: slepia savyje devynis vitaminus, padedančius ir imunitetui, ir visoms tiek mažiausioms, tiek didesnėms nervų sistemoms! Gazu be galo mėgsta skaityti, tad kartais net vaikšto akis įsmeigęs į knygą ir vis į kažką netyčia bumbteli…

Susipažinkite su Coco
Coco

Ką? Guminukai būna ne tik vaisiniai? Tikrai taip – Gazu sesė livoliukė CoCo gali pasigirti kolos skoniu! O jeigu prie jo pridėsime ir Coco supergalias, tokių guminukų mėgėjas galės pasigirti supersavijauta, stipriu imunitetu, nes tai puikus priedas prie mitybos! Coco laba patinka groti ukulele ir dainuoti apie viską, ką mato aplink. O kaip ji norėtų vieną dieną surengti ir savo koncertą.

Išrinkite LIVOL vitaminus vaikams

Produktai
Kaip žuvytė Moli ir superherojai livoliukai apsaugojo Geranitetą?

Kaip žuvytė Moli ir superherojai livoliukai apsaugojo Geranitetą?

Visai netoli mūsų stūkso kelios ypatingos vietos – šalia Geraniteto miestelio esanti Imuno karalystė ir Blogonitetas. Kai pikti Blogoniteto gyventojai aplanko Geraniteto miestelio vaikus – jie ima jaustis prasčiau, išsimiega blogiau, šypsosi mažiau. Nemalonu! Bet į pagalbą skuba Imuno karalystės valdovė žuvelė Moli ir superherojai livoliukai. Apie šių personažų žygdarbius skaitykite elektroninėje knygoje!

Skaityti