Play

Vitaminų sistemos

Vitaminus ir maisto papildus rekomenduojame derinti atsakingai, kad organizmas būtų aprūpintas reikalingomis medžiagomis.

LIVOL – tai suderintos ir prie Jūsų priderintos vitaminų sistemos geriausiam efektui. Tai holistinė sistema, kur vienas kitą papildantys produktai sudaro puikiai suderintą sistemą gerai savijautai. Skandinaviški LIVOL vitaminai – tai pirmos tokio tipo vitaminų sistemos: aiškios, paprastos bei visiems prieinamos.  Rinkoje daugiau nei 25 metus esantys vartotojų pripažinti LIVOL multivitaminai gerai kasdienei savijautai ir visavertei mitybai palaikyti atnaujintose pakuotėse.

Produktai sukurti remiantis holistiniu požiūriu į Jūsų organizmo sveikatą, todėl maksimaliai veiksmingi. Holistinė terapija siekia visumos ir atsižvelgia į unikalias kiekvieno organizmo savybes bei asmenybę. Maisto papildai – vienas iš geros savijautos elementų. Priklausomai nuo lyties, amžiaus, fizinio aktyvumo, imuniteto, mitybos įpročių ir kitų faktorių kiekvienam žmogui reikia skirtingų mineralinių medžiagų ir vitaminų, kad jis būtų sveikas ir jaustųsi gerai.

Visi LIVOL maisto papildai susijungia į visumą. Taip Jūs galite išsirinkti sau ar savo šeimos nariams tinkamiausius vitaminus ir priderinti papildomų preparatų. Žinoma, visuomet rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku arba atlikti tyrimus vitaminų poreikiui nustatyti.

Kokios LIVOL vitaminų sistemos reikia Jums?

LIVOL vitaminų sistemos sukurtos skandinavų atsižvelgiant į skirtingo amžiaus, lyties bei gyvenimo būdo žmonių poreikius.

Kurdami LIVOL vitaminų sistemas, Skandinavijos mokslininkai įvertino skirtingo amžiaus bei lyties žmonių organizmo poreikius ir pasiūlė optimalų sprendimą. Kiekvienas vartodamas LIVOL vitaminus sistemingai, pagal savo poreikius, gali būti tikras, kad gauna tai, ko jo organizmui ir imunitetui labiausiai reikia. Tad LIVOL vitaminų sistemas suskirstėme pagal:

  • amžių. Tai, kokių medžiagų reikia vaikui, skirsis nuo tų, kurių reikia senjorui. Atskiros LIVOL vitaminų sistemos yra sukurtos vaikams, paaugliams, suaugusiesiems ir senjorams;
  • lytį. Moterų ir vyrui organizmai veikia skirtingai, tad skiriasi ir būtinų mikroelementų kiekiai bei santykiai;
  • gyvenimo būdą. Pagrindiniai duomenys (kaip amžius ar lytis) – dar ne viskas. Labai daug lemia individualus gyvenimo būdas bei poreikiai. LIVOL vitaminų sistemos puikiai tinka tiek norintiems pasisemti jėgų iš augalų ekstraktų, tiek nuolat stiprinantiems imunitetą, tiek aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms;
  • poveikį. Tam tikrais gyvenimo momentais mes turime padėti organizmui suaktyvinti gyvybines funkcijas, todėl sukūrėme atskiras vitaminų sistemas imunitetui, energijai, judėjimui, protinei veiklai ir kt.

Kodėl verta rinktis LIVOL?

  • LIVOL vitaminų sistemos sukurtos Skandinavijoje 1959 m. pagal aukščiausius kokybės standartus, o kaina prieinama visiems.
  • Maisto papildus lengva derinti tarpusavyje, vitaminai papildo vienas kitą optimaliai, todėl Jums nereikia dėl nieko rūpintis – mes tai padarėme už Jus. Itin svarbu, kad dozės produktuose yra saugios. Tik optimaliomis dozėmis ir tarpusavyje suderinti maisto papildai gali būti saugūs ir suteikti didžiausią naudą Jūsų organizmui.
  • Holistinis požiūris į sveikatą bei žmogaus kūną. Sistemose dominuoja individualumas, tad renkantis bei derinant papildus tarpusavyje, optimaliai užtikrinamas jų poveikis bei nauda organizmui.
  • LIVOL vitaminai pagaminti naudojant EC gamybos technologiją, t. y. tabletės padengtos specialiu apvalkalu, kuris apsaugo vitaminus nuo išsiskyrimo vienu metu, taip organizmas medžiagas įsisavina geriau.
  • Migdolo formos tabletė – lengviau nuryti. 2016 m. atliktas tyrimas atskleidė, kad migdolo formos tabletes kur kas lengviau nuryti, nei apvalias ar pailgas, – taip gimė ši naujovė.
  • Mums rūpi gamta ir tvarumas, todėl naująsias vitaminų pakuotes gaminame iš 50 proc. perdirbto plastiko (tikslas – 100 proc.).
Dalintis